Freze druri ( HITACHI 1300w) 22.000 Leke

Çmimi: 22.000 Lek

Detajet

Postuar
7 mars 21:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet freze dore per dru ( HITACHI 1300w ) ne gjendje te shkelqyer,shum pak e perdorur e sapo ardhur nga italia.cmimi i diskutueshem