Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon

Çmimi: 12.000 Lek
Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon

Detajet

Postuar
29 prill 15:58
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet korrese bari me korent 1000w (HYUNDAI) ne gjendje te shkelqyer dhe shume e fuqishme e sjelle nga italia.perdoret per 3 procese pune ,per prerje bari me felispanje,per prerje ferrash me teh hekuri dhe per prerje ligustrash.shitet me cmim oferte.