Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

Çmimi: 200 €
Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

Detajet

Postuar
7 janar 15:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe riparime makinash qepese . Cmimi vazhdon nga 200€ . Per cdo info ose porosi na kontaktoni ne cel : 0682283355