Makine qepse

Çmimi: 300 Lek

Detajet

Postuar
3 prill 19:21
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet makin qepse dyst
Shum pak e perdorur me rrul
Per tapiceri
Motorr mekanin
Shitet per arsye mos perdorimi