Makine qepse industriale NARITA

Çmimi: 500 €
Makine qepse industriale NARITA

Detajet

Postuar
4 prill 03:37
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Makine qepse industriale NARITA E RE !!!! Cmimi 500 euro BEJ NDERIME !!!!!! ( Laç Mamurras )