Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal

Çmimi: 16.000 Lek

Detajet

Postuar
10 prill 22:10
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet tank zmerilimi me leter shirit (metabo 1000w) origjinal,shum pak i perdorur ne gjendje perfekte pune.i sapo ardhur nga italia.