Modul freze druri italiane origjinale + thika

Çmimi: 13.000 Lek
Modul freze druri italiane origjinale + thika

Detajet

Postuar
8 prill 20:14
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet modul freze druri origjinale italiane.perdoret per te bere dyer druri.e kam sjelle nga italia esht akull i ri.ka edhe 2 kutia me thika me lule te tjera