Modul freze per dru

Çmimi: 9.000 Lek

Detajet

Postuar
31 mars 20:50
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet modul freze per dru,per aks 40 mm.