Pistolet vidator ajri per dado e bullona

Çmimi: 10.000 Lek
Pistolet vidator ajri per dado e bullona

Detajet

Postuar
8 mars 16:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet vidator me ajer per lirim dhe shtrengim dado e bullona ( 90 PSIG / 6.2 bar ) .me ka ardh sot nga italia esht shum pak i perdorur.