Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)

Çmimi: 35.000 Lek
Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)

Detajet

Postuar
6 prill 21:29
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet sharre pendul druri dhe alumini (FELISATTI) made in italy origjinale 1100 w .Kthehet ne 2 krahet per te bere cdo lloj kendi.i del disku edhe siper.e sapo ardhur nga italia shum pak e perdorur.cmimi i diskutueshem.