Shitet Tank zmerilimi 500w 12.000 Leke

Çmimi: 12.000 Lek
Shitet Tank zmerilimi  500w 12.000 Leke

Detajet

Postuar
5 mars 11:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet Tank zmerilimi (BLACK & DECKER 500w) shuum pak i perdorur,ne gjendje te shkelqyer.cmimi i diskutueshem.