Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale

Çmimi: 16.000 Lek
Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale

Detajet

Postuar
10 prill 16:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet freze dore per dru e markes (BOSCH) 500w 2700 rrotullime/minut.ne gjendje perfekte pune shume pak e perdorur.e sapo ardhur nga italia.