Shitet gjenerator 14.71kv

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet gjenerator 14.71kv

Detajet

Postuar
21 janar 22:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet gjenerator 14.71kv tre fazor me nafte shum ekonomik shum pak i perdorur me gjithe fasho rezerve te fabrikes cmimi 1.600.000 leke
00355697773128