Shitet modul per freze druri per hapje paturash

Çmimi: 16.000 Lek
Shitet modul per freze druri per hapje paturash

Detajet

Postuar
8 prill 20:15
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet modul per freze druri per hapje paturash ne permasa te ndryshme.ne gjendje te shkelqyer.esht origjinal sapo e kam sjelle nga italia.