Shitet sharre druri me dis (BLACK & DECKER 1100w)

Çmimi: 16.000 Lek

Detajet

Postuar
5 mars 11:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet sharre druri me dis (BLACK & DECKER 1100w) ne gjendje te shkelqyer vetem 1 jave esht perdorur.cmimi 16000 i diskutueshem