Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)

Çmimi: 16.000 Lek

Detajet

Postuar
10 prill 16:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet sharre druri me disk (BLACK & DECKER 1100w) origjinale.ne gjendje perfekte pune shum pak e perdorur.e sapo ardhur nga italia.