Vegla freze marangozi druri

Çmimi: Me Marrveshje
Vegla freze marangozi druri

Detajet

Postuar
8 prill 23:09
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shiten koka frezash per marangoz.per hapje kanale dyersh,module per te bere cdo lloj lule te ndryshme.te gjitha origjinale profesionale ne gjendje te shkelqyer te ardhura nga italia.cmimi mjaft i arsyeshem.telefononi ne numrin e cel. Ose ne whatsapp per te pyetur per cfare lloi modeli jeni te interesuar dhe merni edhe cmimin.faleminderit...