Lavatrice pastrim kimik

Çmimi: 1.800 Lek
Lavatrice pastrim kimik

Detajet

Postuar
6 qershor 23:17
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Lavatrice pastrim kimik e sa po ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per montim edhe per prove


Shpallje te ngjashme