Shiten paisje per furre buke dhe restorant

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten paisje per furre buke dhe restorant

Detajet

Postuar
3 qershor 10:37
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shiten 3 kondionere 64 btu. 1 brumatrice me
krahe 80 kg. 1 dhome fermentimi. sobe me 4 vatra. dhe 1 bolitor.


Shpallje te ngjashme