Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire

Çmimi: 26.000 Lek
Shiten set kolltucesh ne gjendje shum te mire

Detajet

Postuar
3 prill 18:48
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shiten seti I kolltuceve 3+2+1+1 ne gjendje shum te mire te perdorur rreth nje vit cmimi 260 mij lek te vjetra cmimi pak I diskutushem seti eshte perdorur gjithmone me mbulesa dhe nuk jane te demtuara , kolltuku 3 behet edhe krevat.


Shpallje te ngjashme