tavoline pc

Çmimi: Me Marrveshje
tavoline pc

Detajet

Postuar
7 qershor 16:41
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Tavoline pc , e bere afersisht nga 1000 copa druri te ngjitura . MODEL jashte serie dhe shum i vecante . per me sh info tel 068 53 61 261 .