2 cop iphone 3GS 16gb Ne gjendje shume te mire !!!

Çmimi: 50 Lek
2 cop iphone 3GS 16gb Ne gjendje shume te mire !!!

Detajet

Postuar
2 prill 14:27
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Shes dhe nderroj iPhone 3GS 16gb Ne gjendje super Shoqerohet me Kuti dhe Karikues Te gjitha gjerat funkionale Ka iosin e ri te modifikuar me CYDIA per te punuar me shpejt Me blerjen e ktij iPhone 3GS fitoni dhe nje iPhone 3GS DHURATE!!!!!!!! Dmth blini 2 iPhone 3GS me kete çmim Cel 0684599275


Shpallje te ngjashme