Samsung Galaxy S8

Çmimi: 165 €
Samsung Galaxy S8

Detajet

Postuar
1 prill 06:24
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Samsung Galaxy S8 64gb
Ka te demtuar ekranin anash siç mund ta shikoni ne fotot pa xham mbrojtes ndersa me xham mbrojtes nuk duket(shih fotot me xham mbrojtem dhe kllef).
Plotesisht funksional si telefon dhe ekrani dhe touch.
I blere ne Gjermani.
Nderrohet edhe me Iphone 7.


Shpallje te ngjashme