Samsung Galaxy S9

Çmimi: 320 €
Samsung Galaxy S9

Detajet

Postuar
16 qershor 14:54
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Samsung Galaxy S9.
I sapo blere ne Gjermani. Ka vete thyerje te xhamit mbrapa. Ekrani dhe teknikisht shume i mire.
320 €.
Me te gjitha aksesoret perveç kufjeve.


Shpallje te ngjashme