Shes Hoverboard,Ps2,Ps3

Çmimi: 420 Lek
Shes Hoverboard,Ps2,Ps3

Detajet

Postuar
3 prill 15:48
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Prodhuesi
Apple

PĂ«rshkrimi

-Hoverboard:200 lek 📁Eshte ne gjendje shume te mire dhe punon shkelqyeshem.
-Ps2: 30 lek 📁Eshte ne gjendje te mire ka dhe 7 disqe te tjera dhe 1 pult.
-Ps3: 190 lek 📁Eshte super dhe jept me 4 disqe (GTA V,Iron Man 2, Narnia,F1 2010) dhe 2 lojra te shkarkuara (fifa 17 dhe pes 17) ka dhe nje pult.
📁ka dhe mundesi nderrimi.😀