Shes iphone 6s

Çmimi: 220 Lek
Shes iphone 6s

Detajet

Postuar
1 mars 15:26
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Shes iphone 6s 16GB ne gjendje shume te mire nuk ka asnje gerrvishtje dhe demtime telefoni eshte ne super gjendje 10/10 aksesor shtes: karikues origjinale kufje origjinale .cel 067538441 cmimi 220L