Shitet Leotec fare pak i perdorur

Çmimi: 80 Lek
Shitet Leotec fare pak i perdorur

Detajet

Postuar
3 prill 21:41
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Prodhuesi
Tjetër

Përshkrimi

Shitet Leotec fare pak i perdorur.Ka kllef origjinal.Gjithashtu ka vend per dy karta SIM dhe nje memorje.Ka nje kamer shume te paster.Shitet per arsye mos perdorimi.Çmimi 80 mij lek i padiskutueshem.