Shitet iPhone 6s+ 16gb gjendja 9/10

Çmimi: 250 €
Shitet iPhone 6s+ 16gb gjendja 9/10

Detajet

Postuar
3 prill 11:02
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Shitet per arsye se kam nderruar tel...ka shenja perdorimi...tel eshte i perdorur vetem nga une domethen vetem nje dore...shoqerohet me karikusin e tij origjinal siç esht blere i ri dhe nje kase mbrojtese...çmimi i diskutushem