Tiku

Çmimi: 1.600 €
Tiku

Detajet

Postuar
3 qershor 19:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet alfa149.nafte.1.9.super gjendje.me dekomenta te rregullta deri ne dhjetor te kti viti.makina esht e mbajtu mire esht e paster si nga brenda dhe jashta.shitet per arsye emigrimi.per me teper info kontakt... ne westap 00355692915564 cmi... 1600 pak e disk.


Shpallje te ngjashme