Fiat Punto benzin

Çmimi: 700 Lek
Fiat Punto benzin

Detajet

Postuar
23 prill 11:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Fiat
Modeli
Punto
Viti i prodhimit
1998
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
95 000 - 99 999

Përshkrimi

shitet ose nderrohet fiat punto i ber per pune motorr 1.1 ne gjendje shum te mir pune cmimi 700mijlek i padiskutushem ose nderrohet me makin per pjes a te rregullt plus minus diferenca esht pa letra dhe nuk i behen pasi esht demtuar struktura