Fiat bravo 1.9 nafte

Çmimi: 1.100 Lek
Fiat bravo 1.9 nafte

Detajet

Postuar
3 prill 15:12
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Fiat
Modeli
Bravo
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

1.9 Nafte jtd , viti 1999 antifurt , ajer beg , abs , xhama elektrik , xhaman mbyllen dhe me an te pultit , esht teper ekonomik , me letra der ne janar pa siguracion te prere çmimi 1100€


Shpallje te ngjashme