Fiat bravo super gjendje

Çmimi: 3.400 €
Fiat bravo super gjendje

Detajet

Postuar
11 shkurt 23:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Fiat
Modeli
Bravo
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
300 000 - 349 999

Përshkrimi

Okazionnnn..
Shitet fiat bravo motorr 1.9 6 marrsha ne gjendje super te mire.Makines i jane kryer te gjitha sherbimet ne kohe dhe esht shume e mbajtur si makine.esht e shpejte. Me letra deri tetor 2019.


Shpallje te ngjashme