Ford Mondeo

Çmimi: 1.000 €
Ford Mondeo

Detajet

Postuar
1 prill 07:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Mondeo
Viti i prodhimit
1998
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Ford Mondeo 1.8 naft , taksa te paguara per 1 vit makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove.
Cel:0696280441