Ford Tourneo i vitit 1997

Çmimi: 2.600 Lek
Ford Tourneo i vitit 1997

Detajet

Postuar
4 prill 06:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Tourneo
Viti i prodhimit
1997
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Ford Tourneo i vitit 1997.Ne gjenje shume te mire dhe cmimi eshte i padiskutueshem.


Shpallje te ngjashme