SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE

Çmimi: 3.000 €

Detajet

Postuar
22 gusht 11:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Ford
Modeli
Fiesta
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Ford fiesta 1.4 nafte automat vitit 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me goma te reja 180.000 km origjinale radio.komanda ne timon xhama elektrik etj.cmimi 3000€ pak i diskutushem


Shpallje te ngjashme