HYUNDAI H1

Çmimi: 3.000 €
HYUNDAI H1

Detajet

Postuar
12 shkurt 06:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Hyundai
Modeli
H-1
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me motorr2.5 nafte me rreth 156 mij km me vaj e filtra te nderruara dhe te gjitha sherbimet e tjera te bera. Mjeti eshte me dogane te paguar dhe letra te bera deri ne vitin tjeter.Vitprodhimi 2004 manuale..