Super katerfenersh w210. E 270 CDI

Çmimi: 3.700 €
Super katerfenersh w210.  E 270 CDI

Detajet

Postuar
29 maj 16:31
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet. Katerfenrsh 270 CDI viti 2002 super gjendje. Me te gjitha sherbimet e bera. Si: kembe motorri.kembe kambio.kembe gabine.gomina shpatulle. Stablizatore. Amortizatore. Ferrota dhe tambure te reja. Gomina vaji. Koka zbare. Koka paraleli. Gomina avantreni te ndruara. Cdo gje e ka te re. Shume e mirmbajtur si makine. Teper e paster si brenda dhe jashte.. me navi te madh dhe bagazhjer me 6 CD dhe AUX. Kondicioneri ne gjendje perfekte me filtrat e ndruara si lart dhe poshte. Vaji i motorrit i ndruar po ashtu dhe i kambios bashke me filtrin e kambios e fishe kambio te re.Viti pare i makines qe behet me letra shqiptare. Letra dhe siguracion deri me 1 mars 2020. Me siguracion minikasko.. pres tel serjoze. Super makine per ato qe dine ta njohin dhe e dine se lloj makine eshte kjo lloj serie. Cmimi pak i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme