Smart 600cc kabrio automatike?

Çmimi: 1.800 €
Smart 600cc kabrio automatike?

Detajet

Postuar
6 qershor 23:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Smart
Modeli
ForTwo
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
80 000 - 84 999

Përshkrimi

Shitet si ne foto smart for two 600kubik i mbajtur dhe shum i paster ne gjendje perfekte!Smarti ka kambio si automatike dhe tiptronik !