Passat me portobagazh

Çmimi: 3.700 €
Passat me portobagazh

Detajet

Postuar
4 qershor 21:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shes passat te 2004,1.9 tdi nafte (2I te kuqe ), makina eshte ne gjendje perfekte me 172000 km origjinale, sherbimet e kryera,goma te reja, vaj+filtra te nderruara , rrypi I motorrit I ri,makina disponon ABS ASR ESP ,sensor parkimi para dhe mrapa, navigator +kamer mrapa, sendilje me ngrohje, xhamat me levizje automatike me buton, srs airbags(8 cope ), pasqyrat me ngrohje ndaj avullit,klima,kondicioner.


Shpallje te ngjashme