Shitet automat super full

Çmimi: 1.500 Lek
Shitet automat super full

Detajet

Postuar
1 prill 01:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1997
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Shitet golf 3 nafte 1.9 automat kondicjoner klime funksjonale baxho srs abs... shum e paster brenda dhe jasht...rrip motorri gomina suportesh ferrota rrip rrula dinamo edhe bllok karonchinash shum pak koh si jan ba kto sherbime makina shitet per arsyje emigrimi ...letrat der ne gusht 2018


Shpallje te ngjashme