TDI

Çmimi: 3.400 €
TDI

Detajet

Postuar
11 qershor 10:31
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Makina esht ne rregull nuk ak as nje difekt esht ne gjendje prefekte ka 6 muaj qe ka ardh nga gjermania dhe mund ta kontrolloni ne cdo servis .


Shpallje te ngjashme