PENTHAUSE SHENGJIN PERBALLE DETIT

Çmimi: 216.000 €
PENTHAUSE SHENGJIN PERBALLE DETIT

Detajet

Postuar
24 janar 15:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Kuadratura
135 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

PAPAFINGO-PENTHAUSE LLUKSOS PERBALLE DETIT
Kompleksi ekskluziv 11 katesh eshte i PAPARA deri me sot ne Shengjin.
-SHTEPIA ESHTE ME CERTIFIKATE PRONESIE.
-SISTEM ME IMPJATTE NGROHJE DHE FTOHJE (model hotelit )
-DYSHEME PARKET DRURI
-COMPLET E ARREDUAR ME MATERIAL ITALJAN MODERN
-PLAZH I RESERVUAR VETEM PER BANORET E SHTEPISE.
-ESHTE GATI 2023