Shitet Apartament ne Lezhe

Çmimi: 45.000 €
Shitet Apartament ne Lezhe

Detajet

Postuar
24 janar 2023 20:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Kuadratura
80 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne lagjen Gurra ,Lezhe.
Apartamenti shitet teresisht i mobiluar me te gjitha paisjet.
Pallati i eshte nenshtruar nje rikonstruksioni brenda dhe jashte e gjithashtu zona perreth,kjo e ben optimale per jetese.Disponon certifikate pronesie.
Cmimi i diskutueshem!
Ju lutem telefonata serioze!