Foni per DJ

Çmimi: 50.000 Lek
Foni per DJ

Detajet

Postuar
1 prill 17:48
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shes pajisje për DJ për arsye mospërdorimi. Janë : 2 boxe nga 350W dhe 2 boxe nga 400W te pa amplifikuar, 2 amplifika, 1 mixer dhe 2 stativa.
Cmimi i fundit.


Shpallje te ngjashme