Gentjan

Çmimi: 1.500 €
Gentjan

Detajet

Postuar
24 prill 21:47
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shes foni per dj 4 boksa opera db p15 pasiva 800 wat copa me gjith amlifikatorin e tyre dhe te te gjitha fishat dhe nje sub american audio aktiv 15 igj te gjitha qe shikoni ne foto kontakti ne whatsapp


Shpallje te ngjashme