BMW 320 Coupe

Çmimi: 2.800 €
BMW 320 Coupe

Detajet

Postuar
27 shkurt 17:44
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Bmw 320 2.0 naft automat per me teper info tel 0688582760 0694427122


Shpallje te ngjashme