Injator fordi 1.6 tdci

Çmimi: 100 €
Injator fordi 1.6 tdci

Detajet

Postuar
27 tetor 12:59
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shitet 4 injator fordi 1.6 tdci vitit 2006 cmimi 100 euro


Shpallje te ngjashme