SHITET DIFERENCIAL ME REDUKTOR PER SCANIA

Çmimi: 1.700 €
SHITET DIFERENCIAL ME REDUKTOR PER SCANIA

Detajet

Postuar
7 prill 11:32
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi


Shpallje te ngjashme