PS4

Çmimi: 500 Lek
PS4

Detajet

Postuar
1 mars 23:16
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Ps4 esht ne gjendje shum te mir dhe la nje lev.ka vetem 4 muaj qe e kam ble dhe esht 1000gb.kam 2 loj me cd.1 esht Call of duty black ops 4 dhe tjetra THE CREW 2 delux edition.kam edhe 11 loj te shkarikume nga plastation store te bleme te gjitha.
1-MAFIA 3. 2-FALLAUT 4 3-horizono zero dawn delux. 4-metal gear solid 5 phantom pain.
4-far cry primal. 5-mad max. 6-pubg . 7-pes 15
8-call od duty modern warfare remastered
9-resident evil 7 . 10- shadown tactics