Play station 2

Çmimi: 4.000 Lek

Detajet

Postuar
2 prill 08:40
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Ps2 slim
Me 2 lojra pes 2010 dhe call of dauty
Me 1 leve
Ne spr gjendje
Gati ler cdo prove
Made in Germany
Cd me qip
2 vite e perdorur